O nas

” Zajazd Kmicic otwiera swoje bramy i zaprasza Szanownych Gości! ”

Zajazd Kmicic serdecznie zaprasza w swoje progi! Naszym Gościom oferujemy możliwość skorzystania z kompleksu obiektów zlokalizowanych nieopodal Lublina, Zalewu Zemborzyckiego i malowniczych lasów kraśnickich. Zadbaliśmy o to, aby wnętrza naszego zajazdu przywodziły na myśl tak zwany „styl dworkowy”, a zarazem cechowały się luksusem i ponadczasowym pięknem. Wspomniane połączenie stylów sprawia, że Zajazd Kmicic idealnie sprawdzi się w roli miejsca spotkań, biesiad czy zakątka pozwalającego na chwilę wypoczynku.
Noclegowo-konferencyjną część zajazdu tworzy 11 pokoi gościnnych i 2 sale bankietowe. W części restauracyjnej znajdą Państwo 2 jadalnie i salę taneczną z barkiem. „Łącznikiem” pomiędzy wspomnianymi częściami jest natomiast dziedziniec, na którym – w okresie letnim – serwowane są potrawy z grilla. Ponadto zapraszamy do skosztowania naszych dań podawanych w ogródku piwnym, znajdującym się przez restauracją.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy również bezpłatny parking, bezprzewodowy internet oraz plac zabaw dla dzieci. Zapewniamy, że połączenie wyjątkowych smaków naszej kuchni, niepowtarzalnej atmosfery i w pełni profesjonalnej obsług, będzie w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości. Szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty udzielą Państwu pracownicy Recepcji.
Serdecznie zapraszamy!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chcesz zorganizować u nas swoje przyjęcie weselne, komunię lub chrzciny? Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów oraz wolny termin!